Фото: Ова не му требаше - Дарко Лазиќ и се одмаздува на својата сопруга за Лукас

 

Екипа од српска таблоидна емисија успеала да го фотографира пејачот во акција со непозната девојка.

Дарко Лазиќ очигледно добро си поминува во друштво со анонимна девојка. Тие двајца прво вечерале во еден ресторан, а после тоа се упатиле во непознат правец. Додека чекале такси го искористиле времето за шега, па изгледало како да настанала тепачка.

darko

 

 

 

11.12.2017 - 23:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа