Фото: Ова го може само таа - пејачката облече златно кесе и изгледа како дива

Ова го може само Ријана. Облече златно кесе и верувајте изгледа светски.

 

 

 

16.06.2018 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега