Фото: Ова го има само на Балкан - фотографија од свадба стана апсолутен хит

 

Сезоната за свадби е во полн ек, но оваа девоја од Србија има совршено решение за сите жени.

Стандарга женска опрема за свадба се високите потпетици, иако знаеме дека голем број приеми се спремаат на трва, ана секоја жена и е јасно дека високи потпетици и трева не осат заедно.

Но оваа девојка најде генијално решение поради што стана интернет сензација.

Имено се работи за даска за сецкање. Ставете ја под вас и ќе немате мака.

За воља на вистината до оваа идеја не дошла сама, нејзиниот партнер ја гледал како пропаѓа во треват, па отишол по даска ја ставил под неа и проблемот бил решен.

 

 

 

20.07.2018 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа