Фото: Ова е првата сопруга на сопругот на Беквалац - новинарите и тропнаа на врата

 

Сопругот на Наташа Беквалац кој е обвинет дека ја претепал, откако се земаа пред една година, а добија и ќерка пред месец ипол, порано беше во брак со Александра Лазукиќ со која има ќерка.

Тие се развеле и секој тргнал по свој пат.

Инаку, Лука кој беше непознат за јавноста, сега се најде во скандалот поради кој Беквалац реши да поднесе развод.

Тој е ИТ стручњак кој го има еден од најразвиените бизниси во Србија.

По скандалот новинарите тропнаа на врата кај првата сопруга на Лука, а таа појаснила дека не може да зборува во вакви тешки мигови.

 

 

 

16.04.2018 - 20:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа