ФОТО: Ова е последната фотографија на Шабан неколку часа пред смртта

Ова е последната фотографија на Шабан пред смртта.

То се фотографирал со обожавателка, а посакал само да ја симне капата пред да се сликаат, кога тргнал да си оди од клубот каде настапувал.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 23:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега