ФОТО: Ова е поранешното момче на водителката која ја гледавме на Сител - раскинувањето шок за сите

 

Водителката Марија Килибарда која ја гледавме во "Твоето лице звучи познато", кое се емитуваше на Сител ТВ, сега е во брак со ѕвездата на НБА лигата, Владимир Радмановиќ, а пред нивната свадба која се случи далеку од очите на јавноста на интимна церемонија, таа со години имаше друго момче.

Убавата водителка долго беше во врска со ракометарот Огнен Кајганиќ. Нивната врска ја раскинаа во 1012. а тоа за многумина беше изненадување.

 

 

 

19.06.2017 - 17:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа