ФОТО: Ова е мистериозната куќа каде беа пронајдени мртви тела

Мистериозната куќа во Србија каде беа пронајдени два леша во јама, долго била празна, а потоа се вселило семејство во неа.

Силната миризба ги предизвикала да викнат помош, а иако мислеле дека е мртво куче, сепак се работи за две мртви тела, поточно скелети.

Ова е местото на мистериозната смрт.

 

 

 

21.09.2018 - 20:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега