Фото: Ова е бизнисменот кој беше убиен вчера во Србија

Во Србија вчера беше убиен бизнисмен, и тоа 33-годишниот Александар Микиќ, кој бил фатен во заседа пред зградата каде живее во Лесковац.

Се слушале рафали, а потоа му експлодирало и возилото.

Тој важеше за жестоко момче во Србија.

 

 

 

11.09.2017 - 12:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа