ФОТО: Откако раскина со бизнисменот Емина Јаховиќ направи промена на изгледот - ја нема повеќе долгата коса

Пејачката Емина Јаховиќ по скоро една година ја прекина врската со турскиот милионер Садетин Саран, а неодамна изјави дека не жали за одлуката.

Не за џабе рекле дека кога на една жена и се случува промена во животот, таа прави нова фризура. Емина за кусо верме откако на врската и даде втора шанса,  реши да стави крај и да го смени имиџот.

 
 
 
View this post on Instagram

Cut them again 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on Dec 14, 2019 at 5:02am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега