Фото: Откако е на сцена е со црна коса - пејачката направи голема промена

 

Пејачката Тања Савиќ отсекогаш ја знаеме со црна коса. Таа се реши на промена, па она што на сите им падна во очи е нејзината нова боја на коса. 

 

 

 

 

 

 

15.11.2017 - 08:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа