ФОТО: Опасно на улиците - Ова стана секојдневие во Македонија

Овие слики станаа секојдневие во Македонија. Возач во спротивна насока.

Фотографијата е објавена на Фејсбук страната Ѕид на сообраќајниот срам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.03.2019 - 14:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега