Фото: Омер и Дефне го срушија Инстаграм - еве што прават зад камерите

 

Освен што одлично функционираат на камера, тие се пријатели и зад камерите. Омер и Дефне со новата фотографија на која се прегрнати го срушија Инстаграм.

 

 

 

13.09.2017 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа