ФОТО: Огромна трагедија - ова е 19-годишното момче кое загина во автобусот кај Карпалак

Онур Садику е еден од загинатите во превртениот автобус на Дурмо Турс, кој вчера излета од патот Скопје-Тетово. 

Момчето имало 19-години, пренесе Република.

Инаку, во несреќата загинаа 14 лица.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2019 - 13:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега