Фото: Оглас на бабичка го насмеа регионот - барам младич за џиџи-миџи

На социјалните мрежи се појави оглас од постара госпоѓа од Србија која вели дека е вдовица 30 години и бара маж.

Госпоѓата со свои фотографии стана хит.

 

 

 

20.07.2018 - 14:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега