ФОТО: Од скандал во скандал - Дара Бубамара се најде на порно сајт

По аферата со голите гради и како си „игра“ со еден далечински управувач, Дара Бубамара е повторно во центарот на вниманието откако се најде на порно-сајт.

Фотографиите  се извлечени од нејзино „Инстаграм стори“, кое беше достапно едвај една минута, но некој очигледно нашол начин како да го зачува и потоа да го искористи за друга цел.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 12:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега