ФОТО: Од авион веднаш на прослава- Вака изгледаше Антониа Гиговска на матура

Младата Антониа Гиговска оваа година имаме прилика да ја гледаме во региоалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички – all stars“.

Оваа година Гиговска беше и дел од евровизискиот тим односно беше придружен вокал на Тамара Тодевска.

По завршувањето на финалето, Антониа се огласи на својот „Инстаграм“ и истакна дека мора веднаш да се врати назад во Македонија.

Гиговска славеше матура, а за оваа прилика одбра розова комбинација.

Извор: Вистина.мк

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега