ФОТО: Облините излегуваат од сите страни - Нивес во претесен костим

Хрватската пејачка, актерка и старлета, Нивес Целзиус, се фотографираше во тесен костим од кој излегуваат бујните гради и задникот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 09:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега