ФОТО: Облечена како принцеза во семејна атмосфера - ќерката на Натали Грубовиќ славеше роденден

Ќерката на поранешната бинго-девојка и манекенка Натали Грубовиќ наполни две години. Манекенката и нејзиниот сопруг, бизнисменот Дрен Глушац, организираа прослава во еден ресторан во Нови Сад во Србија.

За роденденската забавата и мајката и ќерката беа дотерани во фустани во бела и розева боја. На роденденот на малата Натали беа и сестрите на Натали, Марија и Радица со нивните деца.

Натали е прво дете на Грубовиќ. Го носи истото име како мајка си. Погледнете ги фотографиите кои ги објави нејзината сестра за роденденот на нејзината внука:

 
 
 
View this post on Instagram

Srecan rodjendan i Srecno krstenje nase mile Natali 

A post shared by Radica Grubovic Rastvorceva (@radica_grubovic_rastvorceva) on Sep 28, 2019 at 8:08am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2019 - 15:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега