ФОТО: Облече минијатурно бикини и го покажа извајаното тело за да се одмазди на момчето кое ја навреди

Кантри пејачката Кејси Ештон на социјалните мрежи го покажала своето заводливо тело во бикини, за “инат“ на момчето кое било злобно кон неа кога имала 13 години.

„Кога имав 13 години, момчето во кое бев заљубена ме покани на состанок. Испаничив. Неколку недели подоцна открив дека негов пријател му платил за да го направи тоа од шега“, напишала покрај фотографијата во бикини од Хаваи.

 
 
 
View this post on Instagram

@mauipalmtreefloral made me the most beautiful haku lei and hand delivered it. Mahalo! Your work is incredible!

A post shared by Kassi Ashton (@kassiashton) on Dec 8, 2019 at 4:57pm PST

„Кога се соочив со него, ми рече дека не сака да излегува со мене бидејќи сум ‘рамна и имам облик на молив’. Се надевам дека е добро“, додала таа.

„Каква кралица си ти“, гласел еден од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

T called me a bohemian today and I’ve never felt more seen.

A post shared by Kassi Ashton (@kassiashton) on Nov 2, 2019 at 11:31am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега