ФОТО: Објавена фотографија по операцијата на водителката - настанала во болница

Водителката Деа Ѓурѓевиќ која во чќетвртокот доживеа тешка сообраќајна несреќа, кога во неа удри автобус, успешно закпренува во болница.

На Фејсбук се појави фотографија од докторот, на чело со еден од најголемите српски експерти во областа на медицината, проф. д-р Марко Бумбаширевиќ, која настанала после операцијата на водителката.

На нивните лица има насмевка, што ја потврдува успешноста на операцијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 16:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега