ФОТО: Новогодишна атмосфера - македонската водителка покажа како го украсила домот

Освен во светот и кај нас веќе започна новогодишната еуфорија и мноу луѓе започнаа со украсување на своите домови.

Македонските јавни личности веќе се пофалија како ги украсиле елките и домовите.

Една од нив е и македонската водителка Анастасија Деа Богдановска, која на Инстаграм кратките приказни ја покажа празничната атмосфера во својот дом.

Водителката се погрижила за сите детали во домот.

Инаку, за Анастасија Деа Богдановска оваа година беше бериќетна и среќна. Имено, таа и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски – Бетмен станаа родители на нивната ќерка за која го одбраа името Дениција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.12.2020 - 12:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега