ФОТО: Новогодишен амбиент амбиент во домот на Димитар Атанасовски и Сара Мејс

Поради коронавирусот и седењето дома оваа година многу елки беа накитени порано.

А така беше и во домот на водителот, сопругот на пејачката Сара Мејс, Димитар Атанасовски кој ја покажа новогодишна елка во нивниот дом во Пинтија.

Во кусите приказни на „Инстаграм“ тој објави видео на кое ја снимаше елката која е голема од подот па речиси до плафонот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.12.2020 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега