Фото: Нова драстична промена - Елена Ристеска има нова фризура

Македонската пејачка Елена Ристеска секогаш различна и оригинална, повторно изненади со нова фризура. Препознатлива по долгата црна коса, Елена се одлучи да ја скрати косата и да ја осветли.

Како ви се допаѓа?

 

 

 

13.06.2018 - 11:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега