ФОТО: Нов скандал за Карлеуша - и се видоа градите на снимањето на Гранд

Дури и кога не го прави тоа намерно пеиродов, сепак скандали и се случуваат на Карлеуша.

На снимањето на Ѕвездите на Гранд таа излезе да гушне натпреварувач, а тогаш и се видоа градите.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2019 - 14:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега