ФОТО: Нора Шаќири откри дека е бремена

Некогашната македонска ТВ водителка и модел Нора Шаќири е бремена. Таа на социјалните мрежи објави фотографии на кои се гледа трудничкото стомаче.

Таа го очекува првото дете со музичарот Марко Марковиќ.

- „Не гледајте во друго, чантата е битна. Подарок за „подмочување… Благодарам данка и Иво,,,“, напиша некогашната водителка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 10:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега