ФОТО: Ноне ја зафати новогодишната треска

Пејачката Ноне на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук си прикачи честитка која сама ја направила, на која се наоѓа со момче со кое често може да се види на Фејсбук.

 

 

10.12.2013 - 10:25
Фото: 
Фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега