ФОТО: Нивес во бели хеланки - Глетка од која застанува здивот на мажите

Убавата хрватска актерка, пејачка и модел, Нивес Целзиус, во бели хеланки го запали Инстаграм.

Позната по своите облини, Нивес пали и жари со фотографиите на кои го истура целиот свој сексапил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.10.2019 - 20:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега