ФОТО: Нивес со жешка фотка - „Јас за тебе сум калашников"

Нивес Целзиус, хрватската актерка, пејачка и старлета со провокативна фотографија.

- Јас за тебе сум калашников, напиша таа под фотката.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.08.2019 - 17:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега