ФОТО: Нивес Целзиус во жешко издание ја разгоре машката фантазија

 

Нивес Целзиус, хрватската актерка, старлета и пејачка, знае како да ги запали фановите на Инстаграм. 

Овој пат таа објави фотографии во претесен костим во црвена жешка боја, во кој градите едвај ги собра.

Погледнете ја:

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

More još neće tako skoro, ali sva sreća na mojoj osunčanoj terasici gdje maštarim o novoj, ljetnoj destinaciji

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Jun 12, 2019 at 4:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 09:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега