ФОТО: Нивес Целзиус со нова жешка фотографија без градник

Пејачката и актерка Нивес Целзиус на својот профил објави ново селфи  без градник и повторно го привлече вниманието на фановите.

- Не сакам кога луѓето го оценуваат мојот морал низ ткаенините кои ги носам на себе- напиша таа под фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 19:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега