ФОТО: Нивес Целзиус секси и со вишок на килограми

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус важи за една од најзгодните жени во регионот. Таа редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. На нив во преден план се секогаш нејзините облини.

Факт е дека во последно време Нивес има вишок на килограми и со нив изгледа одлично,, впрочем погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.09.2019 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега