ФОТО: Нина Бадриќ со селфи без шминка во петтата деценија - Младите можат да и завидуваат

Убавата Нина Бадриќ старее како виното, колку што годините си одат, таа е се поубава.

Во петтата деценија направи селфи без шминка, а можат да и завидуваат и млади девојки.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 18:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега