ФОТО: Николина Пишек во минијатурнo бикини го покажа своето вајано тело

Познатата хрватска водителка Николина Пишек отпатува на Сејшели за да ужива со нејзиниот сопруг. На својот профил на Инстаграм веќе со денови објавува фотографии и видеа од овој „рајски остров”.

Сега стави фотографија во костим за капење и го покажа своето вајано тело. Николина доби многу лајкови пофалби дека е „најубава”.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.05.2019 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега