ФОТО: Николина Пишек позираше топлес - со раце ги сокри градите

Николина Пишек ги изненади следбениците на „Инстаграм“ со топлес фотографија.

Водителката позираше во бел шорц, градите ги прекирала со рацете.

Под фотографиите се нижеа коментари...

 
 
 
View this post on Instagram

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on Sep 14, 2020 at 5:17am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 17:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега