ФОТО: Николина е една од најубавите жени на Балканот - ќерка ѝ е нејзина копија

43-годишната Николина Ристовиќ, на сите попозната како Николина Пишек, важи за една од најатрактивните жени на нашите простори, а дека крушата не паѓа далеку од стеблото, покажа и една фотографија на Инстаграм која водителката ја објави, а на неа се таа и нејзините ќерки..

Имено, убавата водителка споделила симпатична семејна фотографија на која позира со ќерките Хана и Софија и нивните кучиња.

Nikolina Pišek sa ćerkama

На публиката посебно ѝ падна во очи 22-годишната Хана, која неверојатно потсетува на мајката.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

It’s beginning to look a lot like champagne 

A post shared by Hana Cigoj (@hanacigoj) on Nov 18, 2017 at 1:34pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2019 - 18:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега