ФОТО: Ники Минаж објави провокативна фотографија со својот сопруг

Американската ѕвезда Ники Минаж успеа да ги изненади фановите со уште една фотографија, овој пат заедно со сопругот Кенет Пети.

На оваа фотографија Ники разиграно парадира со својот „плен“. Пејачката која од минатиот октомври е во брак со Кенет (41) не можеше да одолее, а да не објави помалку интимни работи на Инстаграм.

19.02.2020 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега