ФОТО: Неочекуван крај на Охридскиот маратон - Клекна пред сите и ја побара за жена

Охридскиот маратон го заокружи понуда за брак. Атлетичарот Никола Ивановски по влегувањето во целта ја запроси својата девојка Сандра Стоилковска.

Да! Засекогаш ДА!, напиша потоа идната невеста.

Нека им е со среќа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега