ФОТО: Ненадејно почина актерката и манекенка на 37. години

Актерката и модел Стефани Серк ненадејно почина на 37. години и го остави семејството во тага, а светот во шок.

- Ова е најтажниот период во нашите животи и не знаеме колку време ќе ни треба да ја победиме болката. Се надеваме дека нашата убава Стефани, мојот ангел, ќе почива мирно, напиша нејзиниот сопруг, мексиканскиот актер Демијан.

Инаку, таа починала мирно дома.

Парот ја започна својата врска во 2010. а немаат заеднички деца.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 17:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега