Фото: „Нема никогаш да го заборавам“ - пејачката објави фотографија со Тоше Проески

 

Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија од нашата легенда Тоше Проески. Дека родендените не се единственот ден кога треба да се потсетиме на него докажа и Јелена, која во опис на фотографијата напиша емотивна порака.

-Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена, а коментарите под фотографијата се редеа до недоглед на обожаватели од Србија, Македонија, Труција…- напиша Јелена.

Ова е нивната заедничка фотографија:

 

 

 

12.03.2018 - 12:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа