ФОТО: Нема кој не беше заљубен во неа - испливаа папарацо фотографии од манекенката, се уништила со операциите

Поранешната манекенка и актерка Џенис Дикинсон неодамна наполни 65 години, а на интернет испливале нејзини необработени фотографии.

Имено, многу јавни личности се поборници на естетската хирургија, корекциите и операциите, а меѓу нив е и Џенис. Таа често е на козметичар, што споделува и со своите фанови, а многумина сметаат дека навистина претерала.

Џенис на социјалните мрежи објавува обработени фотографии, но следбениците се сложиле дека не изгледа така во живо. Испливале и  нејзини папарацо фотографии на кои се гледа дека претерала со затегнување на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 21:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега