ФОТО: Нејзините ќерки сите ги знаат - тој е синот на српската пејачка кој ретко се појавува во јавност

Српската фолк-пејачка Зорица Брунцлик покрај трите ќерки Злата, Марија и Милјана има и син, Ѓорѓе, кој според пишаните медиуми, имал мрачно минато.

Ѓорѓе Тутиќ, кој Зорица го добила во првиот брак со Зоран Туриќ, за разлика од познатата мајка, не се појавува често во медиумите, ниту ги сака.

Од друга страна, сака необичен начин на облекување, но и различни фризури.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 21:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега