ФОТО: Неа тешко дека некој може да ја заборави- Вики славеше роденден, па ги истакна своите атрибути

Навивачите на „Црвена Ѕвезда“ не ја заборавија Вики Зонтаг!

Девојката на поранешниот кошаркар на црвено- белите Мајк Цибес, на необичен начин го прослави 23-от роенден.

 
 
 
View this post on Instagram

mood on ma birthday 23 and still slayin!

A post shared by Viktoria S. (@shesnocrush) on Dec 4, 2019 at 5:04am PST

Вики на Инстаграм сподели фотографии на нои ги истакна своите атрибутисо порака:

„Расположение за мојот роденден! 23 и се уште убива“ напиша таа.

Преубавата германка се занимава со манекенство, а често знае да ги почести фановите со вакви „жешки“ фотографии.

 
 
 
View this post on Instagram

if it’s a typical paris shot?

A post shared by Viktoria S. (@shesnocrush) on Sep 18, 2019 at 3:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега