ФОТО: Не поминува ден Карлеуша да не се сети на својата мајка - пејачката сите ги трогна со фотографија од минатото

Не помина ниту еден ден, а српската пејачка Јелена Крлеуша да не се сети на својата мајка Дивна, на која редовно ѝ посветува објави на социјалните мрежи.

Дивна почина после борба со тешката олест на 3. март, а Јелена секогаш велеше дека мајка ѝ ѝ ила најголема поддршка во животот, па нејзината смрт тешко ја преболува.

Сега таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од минатото на која таа е девојче, а покрај неа стои мајка ѝ Дивна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2019 - 19:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега