ФОТО: Не личи на себе - девојка го сменила личниот опис со операции, ставила и огромни силикони

Британката Амбер Меј (22) досега потрошила околу 50.000 евра на пластична операција и нема намера да запре. Иако досега имала повеќе од 10 операции, Амбер признава дека станала зависна и сака повеќе силикони.

Таа признава дека отишла на третмани со ботокс безброј пати, и логично, се поставува прашањето дали ќе застане тука.

Одговорот е: Не! Последен пат кога направила зголемување на градите, морала да замине во Белгија бидејќи во Англија законот дозволува вградување до 1.000 кубни сантиметри, а Амбер планирала максимум 1.650 кубни сантиметри.

– Сите ми рекоа дека сум луда бидејќи ги зголемувам градите толку многу, но ги„ носам “без проблем затоа што имам силна половина. Мажите се воодушевени од моите облини и дури се нудат да плаќаат за нови операции “, објаснува Амбер.

 
 
 
View this post on Instagram

Tryna fit in a VS bra like #photoshoot #blondie #tattooedgirls #tattooedwomen #thickness #enhanced #pout #lingerie #photooftheday

A post shared by AmberMay (@ambermayy__) on Apr 17, 2020 at 3:15pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2020 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега