ФОТО: Не ѝ треба плажа - македонската водителка облече бикини и се сончаше на ливада

Поради ситуацијата со коронавирусот и затворените граници, Македонците уживаат само во убавините на нашата земја и слободното време го користат да посетат некои од нашите планини или езера.

Македонската водителка Елеена Стојановска која ја гледаме на утринската програма на Сител телевизија викендов го искористи за сончање во Лазарополе на ливада.

Таа и на својот Инстаграм профил објави фотографија во бикини.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2020 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега