ФОТО: Не е веќе мало девојче - Македонската пејачка целосно го смени имиџот

Антониа Гиговска не направи горди со својот глас во Пинкови Ѕвездички, а на професионално поле постојано ниже успеси.

Убавото девојче се пофали со нов изглед, премина во русокоси.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.09.2019 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега