ФОТО: Не е ни чудо што со неа ја преболе поранешната - српскиот пејач во врска со поранешна Плејбој зајачица

Српскиот пејач Жељко Шашиќ после разводот со Соња, со која ја има ќерката Софија, не се оженил повторно, но веќе неколку години ужива во љубовта со атрактивната манекенка и поранешна „Плејбој“ зајачица Катарина Лазиќ.

Катарина освен со моделинг се занимава и со шминкање.

 
 
 
View this post on Instagram

Prizovi mrak, neka te podseti da cenis ovu svetlost. 

A post shared by Katarina Lazic (@koko__lk) on Sep 2, 2019 at 3:18pm PDT

Таа е многу популарна на друѓтвените мрежи и нејзините објави не оставаат имун ниеден маж, затоа што е многу згодна и убава.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A perfect match! Powder dress by @sacreevictoire 

A post shared by Katarina Lazic (@koko__lk) on Oct 6, 2019 at 1:44pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 20:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега