ФОТО: Не е лесно да си манекенка- Катерина Ивановска со синот во теретана

 

Познатата македонска манекенка Катерина Ивановска ниту мајчините обврски не ја спречуваат манекенката да тренира, па кога нема кој да го чува синчето таа го носи со себе во теретана, или пак можеби сака да му биде пример за здрав и физички живот.

 

Имено, водителката Миа Костова ја снимаше Кики како вежба, а додека вежба во рацете го држи синчето Вања кој и прави друштво на мама.

Миа во описот на видеото  вели: „И после било лесно да се биде манекенка“ вели водителката, а на ова мама Кики само се насмеа и го покажа јазик.

 

Извор: Вистина.мк

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега