ФОТО: Не била само Карлеуша - исплваа пораки на фудбалерот со уште една пејачка

Иако е во брак изгледа фудбалерот Огнен кој е фатен среде порно скандал со Карлеуша, барем како што пишуваат српските медиуми, се допишувал и со други пејачки.

Една од нив веќе призна, а тоа е Катарина Грујиќ, а сега излегоа пораки со Тијана Стојиќ, со која си пишувал кога пишувал и со Карлеуша.

Барал да знае каде настапува за да дојде да ја слуша, а таа престанала да му одговара и комуникацијата престанала.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2019 - 08:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега