ФОТО: Наталија има тело кое е фантазија на секој маж - преку Инстаграм заработува 30.000 евра месечно

Бразилката Наталија Гарибото е една од најпопуларните блогерки во светот која заработува благодарение на своите бујни облини, а тој износ се движи и до 30.000 евра месечно.

Меѓутоа, покрај големите примања и луксузниот стил на живот кој во води, оваа 26-годишна девојка вели дека нејзината работа има и мрачна страна.

На прво место, Наталија тврди дека нејзините фотографии често носат погрешно внимание, дека луѓето погрешно ја проценуваат, односно дека неретко се соочува со одвратни пораки и мноштво навреди.

Вели дека е свесна дека популарноста и славата ја должат на тоа што слободно ги покажува своите облини, со акцент на задникот.

 
 
 
View this post on Instagram

Do you believe in love at first site? Or should I pop up on ur feed again?@fashionnova

A post shared by Natalia Garibotto (@nataagataa) on Sep 9, 2019 at 12:12pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Do we like thick? @fashionnova AD

A post shared by Natalia Garibotto (@nataagataa) on Nov 14, 2019 at 8:40am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Happy & thick 

A post shared by Natalia Garibotto (@nataagataa) on Oct 12, 2019 at 12:51pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.12.2019 - 18:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега